User Tools

Site Tools


cz:help_wanted

Neptejte se, co může OOFEM udělat pro vás,
zeptejte se, co můžete vy udělat pro OOFEM!

  • Jste-li uživateli OOFEMu, a zejména pokud jej používáte k řešení reálných problémů, bude mi potěšením se o tom dozvědět. Oficiální dopis od vaší společnosti se stručným popisem použití OOFEMu nám může významně pomoci v žádostech o další podporu.
  • Můžete podpořit tento projekt a přidat se mezi uživatele programu OOFEM na ohloh.net. Zaregistrujte se a přidejte OOFEM mezi své aplikace! Podpoříte tak jeho vývojáře a uděláte jim radost.
  • Existuje řada způsobů, jak můžete přispět k tomu, aby byl OOFEM lepším MKP systémem. Asi nejpřínosnější je napsat kvalitní kód rozšiřující či vylepšující funkčnost OOFEMu a poskytnout ho volně k dispozici ostatním.
  • Pokud jste již napsali užitečnou třídu či modul pro OOFEM, které byste rádi sdíleli s ostatními, pošlete je prosím na email projektu info@oofem.org. Vývojáři zváží možnost jejich začlenění do budoucích distribucí OOFEMu.
  • Pokud nejste programátor, nemůžete přispět do kódů ani OOFEM sponzorovat, můžete se podílet na lepším a spolehlivějším OOFEMu tím, že budete nahlašovat chyby, které objevíte v nejnovější verzi a/nebo budete navrhovat způsoby, jak OOFEM zdokonalit. Vývojáři OOFEMu ocení vaši odezvu.
  • V neposlední řadě můžete též přispět k aktualizaci nebo rozšíření webových stránek a Wiki.

Pokud nás chcete kontaktovat, pište na oofem@fsv.cvut.cz.
© 2003-2016 Bořek Patzák
Všechna práva vyhrazena

Počitadlo přístupů: AmazingCounters.com (od května 2002)

cz/help_wanted.txt · Last modified: 2017/01/06 09:30 by 127.0.0.1